elektroinstalace zahrada

Ke každému domu neodmyslitelně patří zahrada, která vám vytváří místo k odpočinku nebo k trávení volného času s přáteli. Aby zahrada byla svěží, hezká a upravená, potřebuje vaši péči. I s tímto vám může systém SmartHouse pomoci. V případě nepříznivých klimatických podmínek vám sám zatáhne zastřešení bazénu a budete se moci kdykoliv vykoupat v čisté vodě. A abyste k bazénu mohli vždy dojít po hebké zelené trávě, náš systém se postará i o zavlažování v případě nedostatku vlhkosti půdy, ať už jste jen v práci, nebo na dovolené. Noční romantická scenérie na vaší zahradě? Stačí jen sdělit své představy a o zbytek se postaráme za vás.

bazén
Bazén

Zafouká vítr a spadané listí je v bazénu. Nemusí tomu tak být. Jakmile SmartHouse zjistí, že se zvedá větší vítr, automaticky aktivuje zakrytí bazénu. Také vám předehřeje vodu a Vy se ponoříte do příjemně vyhřáté lázně.

zavlažování
Zavlažování

Sucho vašemu trávníku nehrozí. Dopředu na celý rok lze naplánovat zavlažování, ale také můžete nastavit SmartHouse, aby zalil trávník, kdykoliv čidlo vlhkosti zjistí, že půda je vyschlá.

počasí
Aktuální počasí

Co si vzít na sebe? Máte každý den podobné dilema? Není nutné vycházet před dům a zjišťovat sílu větru nebo teplotu. Postačí stisknout tlačítko na dotykovém displeji a z připojené domácí meteorologické stanice okamžitě zjistíte všechny potřebné údaje.

noční zahrada
Noční zahrada

Romanticky osvětlená kamenná cestička a stříbrné paprsky měsíčního svitu. Osvětlení cesty se spouští automaticky, jakmile na ni vstoupíte, a svit lampiček podél cesty vás neomylně dovede k vašemu cíli.

SmartHouse © 2008 - 2010 info(at)smarthouse.cz

Webové stránky CLEVERdesign © 2008