elektroinstalace vytápění

Chytré ovládání vytápění je bezesporu dalším z důležitých požadavků na pohodlné, ale i úsporné bydlení. Základními cíli systému SmartHouse je komfort bydlení ve spojení s energetickými úsporami. Systém SmartHouse snímá v požadovaných místnostech aktuální teplotu prostřednictvím teplotních čidel v designovém provedení shodném s nástěnnými vypínači, takže o jejich přítomnosti nebudete téměř vědět. Po vyhodnocení zjištěné a požadované teploty systém reaguje tak, aby byla dosažena či zachována požadovaná teplota v dané místnosti.

Samozřejmostí je, že si se systémem SmartHouse můžete nastavovat různé teplotní průběhy pro různá časová období, tzv. Teplotní kalendář (pracovní týden, víkend, dovolená). Do tohoto teplotního kalendáře lze kdykoliv vstoupit a teplotu v jednotlivých místnostech si můžete regulovat manuálně podle momentální potřeby.

Příklad: Vracíte se domů o hodinu dříve, než máte nastaveno v teplotním kalendáři? Pro SmartHouse žádný problém, vezměte si do ruky mobilní telefon a pošlete systému příkaz na změnu teploty. Než přijedete domů, budete mít připravené teplé, útulné prostředí.

SmartHouse © 2008 - 2010 info(at)smarthouse.cz

Webové stránky CLEVERdesign © 2008