elektroinstalace pomocník

Při rozhodování, které koncové zařízení použijete k vybavení svého domu, jste se určitě dostali i do situace, kdy jste přemýšleli, zda vás ovládání těchto zařízení nebude více zatěžovat, než aby vám bydlení zpříjemnilo. Svěřte ovládání do rukou systému SmartHouse. Umožníme vám ovládat zařízení připojená k našemu systému pomocí ovladačů, různých senzorů, časových i logických funkcí. Tato zařízení budete moci ovládat jednotlivě nebo v různých skupinách. Takřka ideálním ovládacím prvkem je dotykový displej, který dokáže přehledným způsobem sdružovat ovládací prvky pro různá zařízení. Například pro otevření vchodových dveří návštěvě stačí dojít k displeji, stisknout ikonu klíče a SmartHouse za vás dveře otevře. Sami uvidíte, že technika vám bydlení ulehčí a zpříjemní!

ovládání rolet
Ranní rozcvička s roletami/žaluziemi?

Tak to vás se SmartHousem nečeká. Rolety budete moci ovládat buď jednotlivě, po skupinách, nebo všechny najednou. Bude záležet jen na vás, jaký způsob si zvolíte. Ovládání lze také spojit s časovými údaji. Například ráno v 7 hodin se žaluzie vytáhnou a večer ve 22 hodin se zatáhnou. Tímto způsobem lze docílit i simulace přítomnosti v domě pokud na delší čas odjedete a nechcete, aby bylo poznat, že je dům prázdný. Předem si od nás necháte nastavit program simulace přítomnosti, a až bude potřeba, jedním dotykem displeje ho aktivujete.

Toto oklamání nezvaných hostů je ještě umocněno, pokud si necháte do tohoto nastavení přiřadit i spínání světel v určitém časovém rozvrhu.

spínaná zásuvka
Spínaná zásuvka a její možnosti

Odcházíte z domu a nejste si jisti, zda jste vypnuli žehličku, toaster nebo vám hraje v ložnici rádio? Šetřete kroky a ode dveří vypněte přívod elektřiny do zásuvek třeba v celém patře. Lednici a mrazák máte napojené na jiném okruhu, takže vás nevyplaví nechtěně odmražená lednice.

přístupový system
Více než jen ovládání vchodových dveří

Jako další bezpečnostní a zároveň i komfortní prvek systému SmartHouse vám nabízíme elektromotorickou cylindrickou vložku osazovanou do vstupních dveří. Ve spojení s možnostmi systému SmartHouse lze získat spolehlivého „vrátného“, který vám dům ohlídá podle vašich představ. Dveře vybavené touto vložkou lze ovládat buď klíčem, nebo pomocí magnetické karty, čtečky otisků prstů a také zasláním zprávy z mobilního telefonu. Se všemi uvedenými možnostmi lze proces otevření spojit třeba i s rozsvícením světel v předsíni nebo v celém domě či bytě.
        V případě, že chcete vstupní práva omezit nebo rozšířit, stačí jen přidat oprávnění pro magnetickou kartu nebo otisk prstu do „oprávněných uživatelů“ nebo přístupové právo odebrat a zabránit tím neoprávněnému vstupu do domu.

ovládání počasí
Změna podle aktuálního počasí

Venku fouká opravdu silný vítr a Vy nejste doma, abyste mohli dům ochránit zatažením rolet? SmartHouse ve spojení s meteostanicí rozpozná, kdy má rolety zatáhnout.

Ovládání vjezdové brány nebo garážových vrat

Nejste doma a chcete někoho pustit k Vám na pozemek nebo do garáže? Pokud se rozhodnete propojit ovládání vjezdové brány nebo garážových vrat se systémem SmartHouse, získáte spolehlivého pomocníka, který Vám umožní ovládat uvedená zařízení odkudkoliv z domu přes nástěnná tlačítka nebo dotykový displej a nebo pomocí mobilního telefonu ať jste kdekoliv.

SmartHouse © 2008 - 2010 info(at)smarthouse.cz

Webové stránky CLEVERdesign © 2008