elektroinstalace nastráži

Chtěl bych mít neustálý přehled, jestli je můj dům/byt/kancelář v bezpečí. Tak toto je častý požadavek, který slyšíme od našich zákazníků a na který máme následující odpověď. Jako součást systému SmartHouse si můžete zvolit propojení s Elektronickým Zabezpečovacím Systémem. Zakódovat/odkódovat můžete dotykovým displejem systému SmartHouse nebo i prostřednictvím mobilního telefonu. Mobilní telefon vás bude následně informovat o stavu zabezpečení. A už jste slyšeli o elektromotorické cylindrické vložce? Vchodové dveře budete moci ovládat z libovolného místa v objektu nebo můžete zadat podmínku, že při aktivaci EZS bude možné vchodové dveře otevřít jen striktně vymezenými způsoby.

varování
Varování na mobilní telefon

Děje se něco nekalého! V naléhavých případech, když je SmartHouse propojen s EZS, jste varováni na mobilní telefon.

elektroinstalace přístupový system
Automatické zavírání

Jak bezstarostné jsou děti!. Nezamykají a věčně ztrácejí klíče. SmartHouse za vámi sám zamkne a na klíče můžete zapomenout. Bezdotyková karta, biometrická čtečka otisků prstů nebo klávesnice vám otevře dveře.

propojení
Propojení se Elektronickým Zabezpečovacím Systémem

SmartHouse dokáže komunikovat se zabezpečovacím zařízením domu a převzít některé jeho ovládací funkce, jako jsou například aktivace, deaktivace, hlášení o narušených zónách a zasílání těchto informací na mobilní telefon.

SmartHouse © 2008 - 2010 info(at)smarthouse.cz

Webové stránky CLEVERdesign © 2008